Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování v Itálii » Lignano » Lignano » ATC IT1297

ATC Kemp Sabbiadoro (IT1297)

SLEVA TIP

Lignano je jedním z turisticky nejoblíbenějších letovisek v severní části Itálie. Nachází se mezi Benátkami a Terstem, obklopeno písečnými plážemi a azurovým mořem. Právě díky této úchvatné scenérii je někdy nazýváno Floridou Jadranu. Ale Lignano nejsou jen kilometry perfektně upravených písečných ...

Místo Lignano - Sabbiadoro zobrazit na mapě
Oblast/region Veneto/Lignano (kraj Benátsko, Itálie)
Cena za noc od 369 Kč/osoba zobrazit kompletní ceník
Max. kapacita 200 osob zobrazit typy pokojů

pobyt u moře


Kemp Sabbiadoro - ATC, Lignano
0 km
0 km
10

Popis pokoje, vybavenost, služby

Lignano je jedním z turisticky nejoblíbenějších letovisek v severní části Itálie. Nachází se mezi Benátkami a Terstem, obklopeno písečnými plážemi a azurovým mořem. Právě díky této úchvatné scenérii je někdy nazýváno Floridou Jadranu. Ale Lignano nejsou jen kilometry perfektně upravených písečných pláží s vynikajícím servisem pro turisty, ale i centrum zábavy a odpočinku pro všechny věkové kategorie. Termální lázně, desítky typických italských obchodů a restaurací či kaváren, diskotéky, zábavní parky pro děti (Gulliverlandia, Aquasplash) či zoologická zahrada, to vše je k dispozici všem, kteří zrovna netráví čas u moře.

Kemp Sabbiadoro leží v nejmodernější a turisticky nejzajímavější části Lignana - Sabbiadoro. Je to rozsáhlý komplex, který nabízí veškeré služby pro strávení perfektní dovolené, především rodinám s dětmi. Součástí komplexu je samoobslužná restaurace, supermarket (s dobrými cenami) a především vyhřívaný bazén včetně dětské bazénu pro nejmenší, včetně skluzavky.
Ubytování je zajištěno v mobilních domcích pro 2 - 5 osob, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchou, kuchyňkou (některé typy ji mají v zastřešené verandě), některé mobilní domky mají klimatizaci.  V mobilních domech není TV, ani ji nelze vypůjčit (je zde však připojení na TV kabel, pokud by hosté měli vlastní TV, kabel, dekodér na digitální příjem). Každý mobiní domek má vlastní trezor. Internet za poplatek na recepci cca 2 - 3 € / hod.
Kemp má vlastní pláž vzdálenou cca 250 m, s možností pronájmu lehátek a slunečníku za poplatek (cena podle sezony 10 - 16 € za slunečník a 2 lehátka / den) nebo je k dispozici i možnost zdarma využití pláže bez plážového servisu.

Všechny domky jsou vybaveny ložním prádlem, nejsou však vybaveny ručníky (ani nejdou pronajmout, klienti si musí přivézt vlastní).

Stravování

Bez stravy, hosté si vaří sami ve vybavených kuchyňkách.

Domácí zvíře

Povoleno - na dotaz.

Ubytování (pokoje)

Ceník pobytů slevy, last minute, akce

Rezervace

Hodnocení návštěvníků celkové hodnocení

J. L.
Kraslice

červenec 2014

prostředí, výlety, bazény, příjemná obsluha na recepci (slovenka jménem Mirka)

v popisu bylo napsáno 250 m od moře, což je lež

Reakce Régio:
Informace o vzdálenosti k privátní písčité pláži kempu nám byla sdělena ubytovatelem.

L. Š.
Vejprty

srpen 2013

Velmi dobrá komunikace s popisem objednaného zařízení. V místě velice ochotní pracovníci kempu.

H. Č.
Třebechovice pod Orebem

červenec 2013

Bez komentářů


Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Lignano

Kemp má vlastní pláž vzdálenou 250 m. Plážový servis za polatek (slunečník a 2 lehátka za cca 10 - 16 € / den, dle sezony) nebo je i možno využívat pláž zdarma bez plážového servisu.

Další podrobné informace o letovisku Lignano naleznete ZDE.

Písečné: pozvolný vstup do moře

Pro děti: pozvolný vstup do moře

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


J. L., Kraslice

prostředí, výlety, bazény, příjemná obsluha na recepci (slovenka jménem Mirka)

Ubytování a Dovolená u moře nebo u jezera