Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování v Chrovatsku » Poreč » Mugeba » apartmánový dům HR1445

apartmánový dům Cukovic (HR1445)

TIP

Mugeba, venkovské předměstí Poreče (5 km), leží asi 2,5 km od nudistické pláže Zelena Laguna. Malebné místo leží na vyvýšenině a má tedy nádherný panoramatický výhled na moře. Je to ideální místo pro relaxační a klidnou dovolenou. ...

Místo Mugeba zobrazit na mapě
Oblast/region Istrie/Poreč (kraj Istrie, Chorvatsko)
Cena za noc od 385 Kč/osoba zobrazit kompletní ceník
Max. kapacita 24 osob zobrazit typy pokojů

pobyt u moře


Cukovic - apartmánový dům, Mugeba
0,3 km
0,3 km
10

Popis pokoje, vybavenost, služby

Mugeba, venkovské předměstí Poreče (5 km), leží asi 2,5 km od nudistické pláže Zelena Laguna. Malebné místo leží na vyvýšenině a má tedy nádherný panoramatický výhled na moře. Je to ideální místo pro relaxační a klidnou dovolenou.

V apartmánovém domě je šest apartmánů pro 2 - 6 osob. Všechny apartmány jsou pohodlně vybaveny ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, TV + SAT a koupelnou se sprchou a toaletou. Většina apartmánů má terasu. Ve dvoře se nachází parkoviště. V zahradě je možnost grilování.
Objekt je vhodný pro klienty, které chtějí zažít klidnou dovolenou a nevadí jim cestovat automobilem za koupáním nebo do města za zábavou a památkami. Tomu odpovídá i přijatelná cena.

Stravování

Možnost vlastního vaření v kuchyni apartmánu - nádobí, lednička, elektrický sporák, kávovar.

Domácí zvíře

Není povoleno.

Ubytování (pokoje)

Ceník pobytů slevy, last minute, akce

Rezervace

Hodnocení návštěvníků celkové hodnocení

D. J.
Velké Meziříčí

srpen 2011

čistota pláže Plava Laguna

Mugeba městečko, kde nic není a vzdálenost od moře neodpovídá Vaši nabídce. Při výběru dovolené jsem myslela, že 2 km k moři, jak píšete, hravě zvládnu, protože ráda chodím. Ale ono je to k moři na nejbližší pláž 3,5km. ve velmi frekventované vozovce Zkratka není. S tím jsem byla velmi nespokojená. Apartmán neměl balkonek, nebylo kde posedět. Na večerní promenádu po městě Poreč jsem musela ujet dalších 5km, takže moje dovolená proběhla spíš v autě. Měli byste se tam jet podívat, projet a pak teprve nabízet.


Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Istrie - Poreč

Vzdálenost k moři a pláži je 3 km. Rozmanité pláže: přírodní kamenité pláže s travnatými plochami na slunění, oblázkové a štěrkové pláže často uměle rozšířené, doplněné vesměs oblázky, betonovými platy a terasami na opalování. Pozvolný přístup do moře je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Vhodné podmínky pro vodní sporty: windsurfing, vodní lyžování, jachting, potápění.

Další podrobné informace o letovisku Istrie - Poreč naleznete ZDE.

Oblázkové: Poreč má dost rozmanité pláže: přírodní kamenité pláže s travnatými plochami na slunění, oblázkové a štěrkové pláže často uměle rozšířené, doplněné vesměs oblázky, betonovými platy a terasami. Některá střediska mají na plážích skluzavky, tobogany a různé možnosti zábavy a sportovního vyžití. U většiny hotelů jsou bazény. Z pláží v Poreči byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou: pláž naturistického kempu Ulika, pláž hotelového komplexu Bellevue, pláže hotelů Laguna Materada, Galijot, Parentium, Lotosi a Delfin, dále pláže kempů Zelena Laguna a Bijela uvala, pláž Donji Špadići, pláž Špadići-Materada, Městská pláž (Gradsko kupalište), pláž Borik, Oliva a Brulo.

Nudistické: pláž naturistického kempu Ulika

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


D. J., Velké Meziříčí

čistota pláže Plava Laguna

Ubytování a Dovolená u moře nebo u jezera