Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování v Maďarsku » Balaton » Siófok » RS HU1025

RS Aranypart (HU1025)

TIP

Rekreační komplex Aranypart je se nachází zhruba 5 km od centra Siófoku, přímo na břehu jezera Balaton. Květnami hýřičí Siófok s pečlivě ošetřovanými parky, pěknými ulicemi, restauracemi a 15 km dlouhým pobřežím s mělčinou je místem, nabízejícím příjemný odpočinek.


...

Místo Siófok zobrazit na mapě
Oblast/region Střední Zadunají/Balaton (kraj Střední Zadunají, Maďarsko)
Cena za noc od 203 Kč/osoba zobrazit kompletní ceník
Max. kapacita 390 osob zobrazit typy pokojů

pobyt u jezera sportovní pobyt


Aranypart - RS, Siófok
0,02 km
0,02 km
150

Popis pokoje, vybavenost, služby

Rekreační komplex Aranypart je se nachází zhruba 5 km od centra Siófoku, přímo na břehu jezera Balaton. Květnami hýřičí Siófok s pečlivě ošetřovanými parky, pěknými ulicemi, restauracemi a 15 km dlouhým pobřežím s mělčinou je místem, nabízejícím příjemný odpočinek.

Rozlehlý kemp Aranypart zaměřený zcela na rodinnou rekreaci umožňuje aktivní odpočinek. V areálu kempinku mají návštvníci v hlavní sezoně k dispozici restauraci, bufet, pizzerii, bar a obchůdky. Aranypart nabízí svým hostům restauraci, pizzerii, bufet, bar a obchůdky. Pro děti jsou zde ideální podmínky - pískoviště, hřiště s houpačkami, prolézačky a animační programy. Ze sportovních možností je možno jmenovat minigolf, badminton, volejbal, půjčovnu kol a motorek, tenisový kurt a půjčovnu potřeb pro vodní sporty.
Komplex nabízí ubytování ve dvou typech bungalovů. Bungalov Rosa pro 7 osob s možností přistýlky obsahuje vstupní terasu s nábytkem, obytnou místnost s TV + SAT (možnost přistýlky), kuchyňský kout, koupelnu, WC, dvě ložnice, do podkroví se dostaneme po točitém schodišti a nalezneme zde ložnici, koupelnu, WC, a další obytnou místnost. Bungalov Carmen B pro 4 osoby s možností přistýlky obsahují vstupní terasu s nábytkem, obývací místnost s TV a možností přistýlky, kuchyňský kout, koupelnu, WC a dvě ložnice. K dispozici jsou i novější bungalovy Carmen A. Všechny bungalovy jsou vybaveny ložním prádlem a ručníky. V areálu možnost WiFi připojení za poplatek (v bungalovech však není signál, pouze v blízkosti recepce) Není k dispozici PC s připojením.
 

Platí zákaz vstupu psů na pláž a jejich koupání v Balatonu.

Stravování

V každém bungalovu je vybavená kuchyňka - plynový sporák, kávovar, lednice.

Domácí zvíře

Povoleno.

Ubytování (pokoje)

Ceník pobytů slevy, last minute, akce

Rezervace

Hodnocení návštěvníků celkové hodnocení

G. D.
Praha 4

srpen 2014

Přehlednost nabízených možností pobytů, transparentnost, pružnost klientského centra.

Způsob komunikace jedné zaměstnankyně.

L. T.
Praha 8

červenec 2014

hezké prostředí, čisto, hned u vody, super pro rodiny s dětmi

nic

D. P.
Chrast

srpen 2013

Bez komentářů

M. V.
Praha

srpen 2013

Bez komentářů

I. K.
Rohatec

červenec 2013

Příjemné , klidné prostředí. Voda blízko , možnost různých sportovních aktivit.Ideální pro rodinu s dětmi.

K. Z.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

červenec 2013

Bez komentářů

L. S.
Nový Bor

červenec 2013

maximální spokojenost

I. R.
Opava

červen 2013

Se vším jsme byli velice spokojeni a tímto velice děkujeme.....Vaši nabídku jsme vyzkoušeli poprvé,ale určitě ne naposledy.Veliké díky Vašim zaměstnancům za telefonické odpovědi,profesionální přístup a schovívavost.

M. L.
Josefov

září 2012

se vším, vše bez problémů

nemám co byh napsala

R. D.
Blíževedly

srpen 2012

V dané lokalitě jsme byli s dětmi již podruhé,velice se nám zde líbí. S Vaší CK jsme již cestovali.Jsem velmi spokojena s rychlostí a pružností při vyřizování zájezdu.

Chtěli nás vystěhovat o dvě hodiny dříve,než bylo na smlouvě.

M. J.
Praha 10

srpen 2012

ubytování v bungalowu bylo na výborné úrovni, služby perfektní, okamžitě vyhověno našim požadavkům, vše prostě fungovalo.

Popis trasy autem,příliš všeobecný,hlavně závěr trasy a nalelzení objektu popsáno nedostatečně.Kdo nemá GPS, může snadno bloudit,tak jako my. Doporučujeme také uvést při instruktáži o cestě, nutnost zakoupení dálničních poplatků jak ve SR tak v Maďarsku.

Reakce Régio:
Děkujeme za připomínku. Popis k objektu jsme zjednodušili a upřesnili. Co se týká příjezdů na objekty obecně, vždy doporučujeme si najít na internetu příjezdovou cestu detailně na některém z routplannerů.

Mgr. V. B.
Jihlava

červenec 2012

S pobytem jsme byli celkem spokojeni, vyšlo nám i počasí a děti byly z vody nadšené. Určitě se na toto místo v budoucnu znovu vypravíme.

Při rekreaci jsme byli nespokojeni s krádežemi, které se nám i lidem v okolí staly. Areál vypadá celkem bezpečně, všichni jsme nosili pásky na ruce, kolem jezdila služba security.... přesto jsme byli okradeni (aspoň si příště dáme větší pozozor). Popis cesty ve voucheru byl nepřesný,trošku jsme bloudili (jeli jsme tam tři posádky aut a všichni zabloudili). V Maďarsku je bohužel špatné/nepřehledné značení silnic.

Reakce Régio:
Kemp je velmi dobře vybaven proti "nezvaným"návštěvníkům, bohužel se může stát i tato nepříjemná událost. Na krádeže je třeba si dávat pozor ve všech destinacích a objektech.

M. H.
Struhařov

červen 2012

Příemně nás překvapila velikost bungalowu a umístění našeho ubytování u dětského hřiště a vody.

Byli přemnožení komáři, ale naštěstí to pak postříkali z letadla a byl klid :)

H. B.
Brno

květen 2012

Bez komentářů

P. L.
Všechovice

srpen 2011

ochota, přístup CK, rychlé jednání

R. D.
Blíževedly

srpen 2011

Spolupráce s klientem. V místě ubytování mě příjemně překvapilo,že byly povlečeny postele a zároveň ke každému lůžku byl k dispozici ručník a osuška. Také se neplatila vratná kauce.

-

J. M.
Ostrava

srpen 2011

Vstřícnost a ochota zaměstnanců vaší CK. Díky všem dobrým službám hodnotíme naši dovolenou jako velmi zdařenou, děkujeme a v příštích letech na vás opět obrátíme.

T. V.
Deblín

srpen 2011

Bungalow se nám velice líbil, byl od Balatonu kousíček. Terásku jsme využili na 100%, na grilování a posezení venku. Perfektní starost v kempu o okolí a pořádek. Kemp je velice klidný, leží v podstatě na břehu. Balaton mělký, teploučký, čistý, vše perfektní!!

Za chatkou probíhala výstavba hotelového komplexu = hluk již od brzkého rána.

K. K.
Nivnice

červenec 2011

Bez komentářů


Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Balaton

Vlastní pláž komplexu u jezera Balaton (přímo u bungalovů) s rozsáhlými travnatými plážemi a mnoha sportovními možnostmi, pozvolný vstup do jezera, bahnité dno.

Další podrobné informace o letovisku Balaton naleznete ZDE.

Pro děti: Balaton je místo, které dává celou rodinu dohromady: na břehu se společně staví hrady z písku, statečně se sjíždějí obří skluzavky, vyhrávají se zápasy plážového volejbalu nebo se nasedne na šlapadlo a vyrazí na šplouchající „moře"! Balaton a jeho okolí jsou bezpečným útočištěm pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Téměř všechna města a vesnice u vody mají své vlastní pláže a nabízejí nejen příležitosti ke koupání: pronajměte si šlapadlo ve tvaru labutě, zahrajte si volejbal nebo basketbal na písečné pláži nebo obdivujte okolní pozoruhodnosti! Vzhledem k tomu, že se voda na jižním břehu svažuje pozvolna, poměrně rychle se ohřeje a umožňuje tak rychle příjemný a bezpečný zážitek z koupání a hraní i pro nejmenší! Pro plánování vaší cesty k maďarskému moři budete chtít nejspíš vědět, které pláže jsou nejlepší. Dobrá, je jich mnoho! Tzv. Pláž her v Gyenesdiás je jistě jednou z nejaktivnějších. Nuda je tu neznámý pojem: dětské hřiště, obří skluzavka, mini-disco, hry a soutěž

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


G. D., Praha 4

Přehlednost nabízených možností pobytů, transparentnost, pružnost klientského centra.

Ubytování a Dovolená u moře nebo u jezera